Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Adam Nowik zawodnikiem Chemika Bydgoszcz

Adam Nowik zawodnikiem Chemika Bydgoszcz

Adam Nowik, były środkowy Czarnych Radom, Skry Bełchatów i Jokera Piła jest już zawodnikiem BKSCh Delecty Bydgoszcz. 31-letni, mierzący 206 cm zawodnik na początku września dołączył do zespołu na obozie w Szczyrku, wziął też udział w turniejach: w Bielsku-Białej i Olsztynie.

Miałem kilka propozycji, ale ta z Bydgoszczy była konkretna i przede wszystkim mam tu szansę na granie – mówił na czwartkowej prezentacji.

Zespół Delecty w sobotę i niedzielę rozegra pierwsze dwa mecze w Pucharze Polski. Podopieczni Wiesława Popika są w grupie 1 razem z mistrzem Polski Skrą Bełchatów, Mostostalem Kędzierzyn Koźle i prawdopodobnie Avią Świdnik.Wiemy, że w grupie miała być Skra II Bełchatów – wyjaśnia Maciej Kosiak, kierownik zespołu. – Ten zespół wygrał pierwszy mecz z Inotelem Poznań 3:0, a rewanż zagra w środę. Jednak w PLS jest pomysł, by rozdzielić obie Skry i jeśli zostanie przyjęty, wówczas zagramy z Avią, która po porażce z Olimpią Sulęcin 1:3, w rewanżu zwyciężyła 3:0.

Delecta pierwszy, sobotni mecz rozegra w hali Chemika przy ul. Glinki, a niedzielny w „Łuczniczce”. Wstęp na te mecze będzie bezpłatny.

źródło: Gazeta Pomorska

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2006-10-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved