Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > Przed meczem AZS Opole – PLKS Pszczyna

Przed meczem AZS Opole – PLKS Pszczyna

W meczu z faworytem ligi - PLKS-em Pszczyna, akademiczki wystąpią bez Agnieszki Kowalczyk oraz Martyny Cichoń, które mają grypę żołądkową. Mimo to w drużynie panuje optymizm.

Sezon jeszcze dobrze się nie zaczął, a opolska ekipa już ma kłopoty kadrowe. Z zespołu wypadły dwie zawodniczki i trener Adam Zagożdżon będzie miał do dyspozycji tylko osiem siatkarek. – Na środek wraca jednak Gabrysia Plencler, więc nie jest źle. Mamy wyrównany zespół, damy sobie radę. A co do grypy, to w poniedziałek reszta zawodniczek idzie się zaszczepić – zapowiada Zagożdżon.

Szanse na dobry wynik gospodynie mają pod warunkiem, że poprawią przyjęcie i nie przestraszą się rywalek, jak to miało miejsce tydzień temu. – W ataku jesteśmy mocni, więc jak dogramy sobie piłkę do siatki, to będzie dobrze. Jeżeli chodzi o psychikę, to przez cały czas wbijałem do głowy dziewczynom, by grały swoje, bo każdego można pokonać. Czy się udało, zobaczymy. Liczę, że pomoże nam nasza mała sala, bo Pszczyna gra w zupełnie innej i może mieć problemy z przystosowaniem się – kończy szkoleniowiec.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2006-09-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved