Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Gdańska lekcja w Spale

Gdańska lekcja w Spale

Siatkarze Trefla Gdańsk zainkasowali pierwsze trzy ligowe punkty w swoim debiucie ligowym 2006/07. Pokonując SMS PZPS Spała awansowali oni na czwarte miejsce w tabeli II ligi.

Przewaga nad gimnazialistami ze Spały była tak widoczna, że trener Rafał Prus przy stanie 11:5 w pierwszym secie zaczął wpuszczać na parkiet zmienników. Gdańszczanie do końca kontrolowali przebieg spotkania.

Wygraliśmy do 10, 15 i 23 punktów. Graliśmy z młodymi chłopcami z gimnazjum i od początku mieliśmy dużą przewagę, która była widoczna w każdym elemencie gry poczynając od zagrywki. Szybko ściągnąłem Jarka Stancelewskiego, Łukasza Kruka i po kolei najbardziej doświadczonych zawodników. Pierwsza szóstka praktycznie już nie pojawiła się na parkiecie a zmiennicy samodzielnie zakończyli mecz w trzecim secie – powiedział po meczu Rafał Prus trener Trefla Gdańsk.W kolejnym meczu 7 października 2006 roku o godz. 17:00 Trefl Gdańsk podejmować będzie w hali przy ul. Kołobrzeskiej aktualnego lidera rozgrywek KKS Kozienice.

SMS Spała – Trefl Gdańsk 0:3

(10:25, 15:25, 23:25)

Zobacz również:

Wyniki i tabela gr. 3 II ligi mężczyzn

źródło: energa.trefl.com.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2006-09-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved