Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > W II lidze siatkarzy nie grają panowie z brzuszkami

W II lidze siatkarzy nie grają panowie z brzuszkami

Inaczej miał wyglądać początek gry w II lidze, w wykonaniu beniaminka z Augustowa. Ślepsk przegrał dwa razy w roli gospodarza: na inaugurację rozgrywek 1:3 z Wilgą Garwolin, a w czwartek 0:3 z Pekpolem Ostrołęka.

Obok Trefla Gdańsk to są faworyci tych zmagań. Zespół z Ostrołęki w ubiegłym sezonie zajął przecież drugie miejsce w II lidze – tłumaczy Arkadiusz Gij, atakujący Ślepska.

Nie zapomina jednak dodać:Mimo wszystko nasza gra nie wygląda najlepiej. Przede wszystkim brakuje nam środkowego, ale szwankuje też przyjęcie, rozegranie i nie potrafimy wygrywać zaciętych końcówek. W meczu z Pekpolemrowadziliśmy w dwóch setach 21:19 i przegrywaliśmy – narzeka Gij.

Augustowianie przystąpili do tego sezonu bez żadnych wzmocnień. W ekipie postanowiono ogrywać młodych zawodników, którzy przyczynili się do awansu.

Między ligą wojewódzką a tą, do której awansowaliśmy, jest duża różnica – mówi Gij. Tu już nie zobaczymy po przeciwnej stronie siatki pana z brzuszkiem, który gra dla przyjemności. Tutaj drużyny są bardziej profesjonalne, chociaż u nas zdarza się też, że zawodnik przychodzi na trening po pracy fizycznej w ciągu dnia.

W weekend zespoły II-ligowe dokończą drugą kolejkę spotkań. Augustowianie zaś szykują się do wyjazdu za tydzień do Szczytna.

Zobacz również:

Wyniki i tabela gr.3 II ligi mężczyzn

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2006-09-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved