Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Mariusz Wlazły czuje się dobrze

Mariusz Wlazły czuje się dobrze

Ciągle nie milkną spekulacje dotyczące przyczyn częstych, bolesnych skurczów mięśni, z którymi zmaga się atakujący BOT Skry Bełchatów oraz reprezentacji Polski - Mariusz Wlazły. Zdaniem Jacka Nawrockiego, Mariuszowi nic nie dolega.

W czwartym secie meczu BOT Skra BełchatówOlympiakos Pireus (3:2) z parkietu zniesiony został na ramionach kolegów Mariusz Wlazły. Reprezentant Polski, który tyle krzywdy wyrządził greckiej drużynie, doznał kolejny raz bolesnych skurczów mięśni.

Mariusz Wlazły czuje się już dobrze, nic mu nie dolega – powiedział II trener BOT Skry Jacek Nawrocki.Bełchatowski szkoleniowiec odniósł się także do najbliższych planów druzyny mistrzów Polski.

Dzisiaj zespół miał wolne. Jutro przedpołudniem przeprowadzimy zajęcia na siłowni, a potem będą zajęcia techniczne

Jacek Nawrocki podkreślił, że zespół będzie trenować w sobotę i niedzielę. We wtorek zaś odleci do Belgii na mecz z Knackiem Roeselare.

Belgowie choć nie należą do potentatów europejskiej siatkówki to mają silne zespoły – powiedział. Przygotowują się do ze sezonu z myślą o Lidze Mistrzów – dodał.

Jak podkreślił trener Nawrocki zwycięstwo nad greckim zespołem dało wszystkim dużo radości, wzmocniło zawodników psychicznie.

źródło: pls.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2006-09-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved