Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Rusza sprzedaz karnetów na mecze Resovii

Rusza sprzedaz karnetów na mecze Resovii

- Firma, która zajmuje się sprzedażą i dystrybucją karnetów na nasze mecze, obiecała, że zacznie je sprzedawać od października. W przyszłym tygodniu kibice będą mogli już je nabywać - mówi dyrektor Resovii Marek Karbarz.

W tym roku po raz pierwszy karnety na mecze Resovii nie będą sprzedawane bezpośrednio przez klub. Ma to robić wyspecjalizowana firma. – Na początku tygodnia sprzedaż powinna ruszyć. W najbliższych dniach podamy, gdzie będzie można nabywać karnety – stwierdza dyrektor Karbarz. Przypomnijmy, że wejściówki na cały sezon kosztować będą 200 zł normalne i 100 zł ulgowe. Zgodnie z zapewnieniami mają one obowiązywać również na mecze Pucharu Polski, a ten zaczyna się już za tydzień. – Nic w tej kwestii się nie zmieniło – dodaje Karbarz.

Jak już wcześniej informowaliśmy, spotkania pucharowe będą rozgrywane nie tylko w Rzeszowie. Pierwszy dwumecz z Jastrzębskim Węglem odbędzie się w niedzielę 8 października w hali na Podpromiu (godz. 17) oraz 9 października (poniedziałek, godz. 17) w Nisku. Z kolei spotkania z Gwardią Wrocław rozegrane mają być 14 października w Rzeszowie (godz. 17) i 15 października w Przeworsku (godz. 12). Miejsce ostatnich meczów grupowych z Olimpią Sulęcin lub Avią Świdnik nie jest jeszcze ustalone.Bezpośrednio do rozgrywek pucharowych zaczynają się już przygotowywać siatkarze. – Zaczynamy treningi w szóstkach. W piątek przed turniejem w Warszawie dołączą do nas Łukasz Perłowski i Grzegorz Pilarz, którzy pozostaną z nami przez tydzień – mówi trener Resovii Jan Such. W zajęciach nie będzie natomiast uczestniczył słowacki libero Dusan Kubica, który ma problemy z kolanem. – Może to być nawet uraz sprzed pięciu lat. Przez ostatnie dni nie trenował z nami Kwaśnicka, a teraz wypadnie Dusan – wylicza trener Such. – Zmniejszymy obciążenia i będziemy pracować więcej nad szybkością, bowiem już za tydzień zaczyna się Puchar Polski – dodaje.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2006-09-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved