Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Puchar Polski > PP: Avia przegrała w Sulęcinie

PP: Avia przegrała w Sulęcinie

W pierwszym meczu trzeciej rundy siatkarskiego Pucharu Polski I-ligowa Avia Świdnik niespodziewanie doznała porażki 1:3 w Sulęcinie z drugoligową Olimpią. Mecz rewanżowy odbędzie się w niedzielę w Świdniku.

Stawką rywalizacji jest udział w rozgrywkach grupowych Pucharu Polski z drużynami Polskiej Ligi Siatkówki.

W Sulęcinie nie funkcjonowały przede wszystkim w moim zespole tak jak należy zagrywka i przyjęcie. Ani razu nie rozpoczęliśmy gry z wyskoku. Trudno też było mi zmobilizować podopiecznych – mówi Krzysztof Lemieszek, trener Avii.Czy świdniczanie odrobią w rewanżu straty? – Na pewno nie odpuścimy meczu, aczkolwiek zdajemy sobie też sprawę, że gdy awansujemy, jak nam to znacznie skomplikuje życie. Na przykład pierwsza kolejka pucharowych rozgrywek fazy grupowej została zaplanowana na 7-8 października, a my wtedy rozpoczynamy pierwszą ligę meczem w Gorzowie. W tej sytuacji wyjazdowe dwa spotkania z Gwardią we Wrocławiu, a potem kolejne, tydzień później w Rzeszowie z Resovią, wprowadzają straszny zamęt. Jak w takiej sytuacji grać w lidze? – pyta trener Lemieszek.

Jeśli Avia awansuje w grupie 1., jej rywalem oprócz wspomnianych już Gwardii Wrocław i Resovii byłby jeszcze Jastrzębski Węgiel. BAS

Olimpia Sulęcin – Avia Świdnik 3:1 (25:20, 21:25, 25:22, 25:23)

Avia: Ogonowski, Pawłowski, Kazimierski, Kowalski, Żurek, Komorowski, Guz (l) oraz Jarosz, Gorzkiewicz.

Zobacz również:

Wyniki Pucharu Polski mężczyzn

źródło: Kurier Lubelski

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Puchar Polski

Więcej artykułów z dnia :
2006-09-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved