Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Jadar przed turniejem w Zdzieszowicach

Jadar przed turniejem w Zdzieszowicach

Reprezentacja Egiptu oraz ligowi rywale AZS Częstochowa i Mostostal Azoty Kędzierzyn Koźle sprawdzą aktualną dyspozycję Jadaru. Turniej w Zdzieszowicach, rozpocznie się w piątek o godz. 17:30 meczem AZS Częstochowa - Jadar.

Będzie więc okazja do rewanżu za porażkę 0:3 w finale turnieju w Olsztynie. W kolejnych spotkaniach radomianie zmierzą się z Egiptem, a na zakończenie w niedzielę z Mostostalem-Azoty.

Wiele wskazuje, że trener Dariusz Luks znów nie będzie miał okazji skorzystać z umiejętności wszystkich siatkarzy. Po kilku intensywniejszych treningach problemy z barkiem nadal sygnalizuje Krzysztof Niedziela. Siatkarz od ponad miesiąca się leczył, miał indywidualny cykl treningowy, ale kontuzja jest chyba poważniejsza. – Jestem zaniepokojony, bo znów czuję ból, który uniemożliwia mi grę. Muszę szybko wykonać dokładniejsze badania – powiedział siatkarz.Przerwę w zajęciach miał też libero Premysl Obdrzalek. Również w jego przypadku trudno przewidzieć powrót na parkiet.

Dla większości zespołów turniej w Zdzieszowicach będzie ostatnim poważniejszym sprawdzianem przed występami w fazie grupowej Pucharu Polski. Za tydzień Jadar zainauguruje wstępy w Ostródzie dwoma meczami z AZS PZU Olsztyn.

Dochód z zawodów na Opolszczyźnie przekazany zostanie na dokończenie kompleksu rehabilitacyjnego oraz likwidację barier architektonicznych dzieci ze szkoły w Zdzieszowicach.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga, rozgrywki towarzyskie

Więcej artykułów z dnia :
2006-09-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved