Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Radosław Panas: Z meczu na mecz było coraz lepiej

Radosław Panas: Z meczu na mecz było coraz lepiej

Siatkarze Wkręt-Metu Domex AZS Częstochowa wrócili bardzo zadowoleni z turnieju w Olsztynie, gdzie zajęli pewnie pierwsze miejsce i pokazali całkiem przyzwoitą grę.

Jak na ten etap przygotowań forma rzeczywiście była całkiem niezła – powiedział II trener Wkręt-Metu Radosław Panas. – Z meczu na mecz było coraz lepiej. Słabo na pewno zawodnicy wypadli w II secie spotkania z Politechniką. Popełniliśmy wówczas zbyt dużo prostych i banalnych błędów.

Częstochowscy trenerzy wypróbowali w turnieju w Olsztynie wielu młodych zawodników. – Grał np. Piotr Nowakowsk, nasz środkowy, który pierwszy raz zabrał się na taki wyjazd – powiedział Radosław Panas. – Zaczynał w szóstce, radził sobie całkiem dobrze, choć na pewno miał tremę.Kolejny sprawdzian częstochowianie będą mieli na tradycyjnym turnieju charytatywnym w Zdzieszowicach. Zagra tam m.in. reprezentacja Egiptu.

Na papierze rzeczywiście wygląda, że nasza grupa Pucharu Polski jest najsilniejsza – dodał trener Panas. – Praktycznie każdy zespół ma ciekawy skład. Nawet beniaminek Jadar może być groźny. W Olsztynie radomianie spisywali się znakomicie, tylko finał im nie wyszedł.

źródło: PLS

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2006-09-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved