Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski kobiet > Karolina Wiśniewska z odsieczą

Karolina Wiśniewska z odsieczą

Izabela Żebrowska dołączyła w poniedziałek do reprezentacji Polski siatkarek, która we wtorek rozpocznie w Warnie walkę o awans w turnieju kwalifikacyjnym do przyszłorocznej Grand Prix. We wtorek przyleci też Karolina Wiśniewska.

Niestety, w spotkaniu z Holandią nie będę mógł z niej skorzystać – powiedział trener reprezentacji Ireneusz Kłos. – Zagra ewentualnie w następnych spotkaniach. Mamy aktualnie skład na jaki nas stać. Na kontuzje nie ma mocnych. Na razie w zespole są dwie środkowe Sylwia Pycia i Agata Mróz. Kiedyś na tej pozycji grała Natalia Bamber. Mam nadzieję, że nie zapomniała na czym polega rola środkowej bloku.

Od wtorku trzecią środkową będzie Karolina Wiśniewska. Trener Kłos zauważył, że w niedzielę po przylocie padało. Dzisiaj zaświeciło słońce – powiedział trener. – Mam nadzieję, że jutro zaświeci dla nas na parkiecie.We wtorek Polska zagra z Holandią. Moim zdaniem zwycięzca tego spotkania zajmie w grupie pierwsze miejsce – powiedział trener. Na pozycji rozgrywającej wystąpi Katarzyna Skorupa. Prowadzi ona bardzo dobrze grę – mówi Ireneusz Kłos. – Izabela Bełcik odczuwa jeszcze skutki kontuzji.

Trener podkreślił, że wierzy w awans do Grand Prix. Byłby to dla nas czwarty występ w tych prestiżowych rozgrywkach – powiedział. – Chciałbym, żeby zakończył się on grą w finale.

źródło: lsk.net.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2006-09-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved