Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki młodzieżowe > VIII Tomasovia Cup 2006: Puchar dla białostoczanek

VIII Tomasovia Cup 2006: Puchar dla białostoczanek

W niedzielę zakończył się w Tomaszowie Lubelskim turniej dziewcząt VIII Tomasovia Cup 2006. Przez trzy dni kluby z całej Polski rywalizowały o trofeum. Ostatecznie najlepsze okazały się siatkarki UKS "Oczko" Białystok.

W turnieju udział wzięło dwanaście drużyn z całego kraju, które od piątku podzielone na grupy, rywalizowały w eliminacjach, by w niedzielę rozegrać decydujące o ostatecznej kolejności mecze w grupach finałowych.

W stawce czterech drużyn walczących o najwyższe lokaty znalazły się drużyny UKS „Oczko” Białystok, TPS Lublin, Pogoń Proszowice i gospodynie Tomasovia Tomaszów Lubelski. Ostatecznie najlepsze okazały się siatkarki z Białegostoku. Podopieczne trenera Sebastiana Grzegorka w końcowej klasyfikacji wyprzedziły Tomasovię, Pogoń i TPS Lublin. Białostoczanki przywiozą z turnieju również nagrodę dla najlepszej zawodniczki turnieju, którą została Magdalena Chańko.Po turnieju szkoleniowiec UKS „Oczko” Białystok – Sebastian Grzegorek nie krył zadowolenia: – Cieszę się ze zwycięstwa i dobrej postawy dziewczyn. Z każdego takiego turnieju wywozi się doświadczenie i ogranie, które z pewnością zaprocentuje w przyszłości. Miniony weekend uważam za bardzo udany, tym bardziej, że poziom organizacyjny i sportowy turnieju był wysoki.

Końcowa klasyfikacja turnieju

1.UKS "Oczko" Białystok
2.Tomasovia Tomaszów Lubelski
3.Pogoń Proszowice
4.TPS Lublin

5.Sokół Tomaszów Lubelski
6.Atomic Zamość
7.Bielsk Podlaski
8.Opole Lubelskie

9-12.
UMKS Łańcut
Piątka Sandomierz
Ostrowiec Świętokrzyski
Tomasovia II Tomaszów Lubelski

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki młodzieżowe

Więcej artykułów z dnia :
2006-09-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved