Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski kobiet > Katarzyna Skowrońska: Najgorsze mamy za sobą

Katarzyna Skowrońska: Najgorsze mamy za sobą

- Co nas nie zabiło, to nas wzmocni - tak powiedziała Katarzyna Skowrońska-Dolata po wydarzeniach w kadrze siatkarek w ostatnich tygodniach. Odejście trenera Andrzeja Niemczyka, rezygnacja z gry w kadrze Małgorzaty Glinki i jej kontuzja, która wykluczyła z gry w Warnie w kwalifikacjach do przyszłorocznej Grand Prix.

Jest to stan zapalny w ścięgnie kostki, typowe zdarzenie przeciążeniowe – mówi o swojej kontuzji Skowrońska. – Żeby nie pogorszyć sprawy trzeba po prostu odpocząć.

Katarzyna Skowrońska-Dolata podkreśliła, że „zdrowie jest jedno i trzeba o nie po prostu dbać”. Dwukrotna mistrzyni Europy chce jak najszybciej dołączyć do koleżanek i jak najlepiej przygotować do mistrzostw świata. Na razie musi odpocząć około dwóch tygodni. Najpierw była na zabiegach w Gliwicach, potem w Poznaniu.Myślę, że nasza reprezentacja ma już wszystko co najgorsze za sobą – powiedziała Katarzyna Skowrońska-Dolata. – Na pewno dziewczyny stać na zakwalifikowanie do przyszłorocznej Grand Prix. Atmosfera w drużynie jest dobra.

Na pytanie czy Małgorzata Glinka wróci do reprezentacji na mistrzostwa świata Katarzyna Skowrońska-Dolata odpowiedziała, że „nie wie.” – Nie rozmawiałam z Małgosią od czasu powrotu do Polski z Grand Prix – powiedziała. – Nie było okazji zapytania jej.

źródło: lsk.net.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2006-09-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved