Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Levski gotowy do Ligi Mistrzów, Konstantinov nie zagra

Levski gotowy do Ligi Mistrzów, Konstantinov nie zagra

Mistrz Bułgarii, Levski Siconco Sofia rozpoczyna Ligę Mistrzów od dwóch spotkań na własnym terenie. Już 28 września w hali Uniwersjada w Sofii podopieczni Martina Stoewa podejmą Aon HotVolleys Wiedeń.

Tydzień później w Bułgarii zagości włoska Macerata. W trzeciej kolejce zawodnicy Levskiego przyjadą do Bełchatowa walczyć z mistrzem Polski. Aby zachęcić bułgarskich kibiców do pojawienia się na meczu klub ogłosił, że wstęp na pierwszy mecz z Aon hotVolleys Wiedeń będzie bezpłatny.

Dzisiaj również zadecydowano, że nowym kapitanem zespołu Levskiego będzie młody Bojan Jordanow. – Kiedy stało się jasne, że Andrej Żekow zagra zagranicą, musiałem wybrać kogoś z dwunastki. – mówi trener Martin Stoew. – Postawiłem na Jordanowa.Drużyna, którą prowadzę ma szanse pokonać w tej grupie trzy zespoły. Olympiakos, Aon oraz Knack – dodaje Stoew. – Oczywiste jest, że najważniejsze będą mecze u nas. Nie posiadam teraz żadnego zapisu meczu Aonu i podejrzewam, że go nie otrzymam, więc wszystko zweryfikuje boisko.

W trzech pierwszych meczach Levskiego w LM nie zobaczymy jednak Plamena Konstantinova, którego klub z Surgutu nie wyraził zgody na grę zawodnika z Levskim.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Więcej artykułów z dnia :
2006-09-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved