Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Pronar kontra… Pronar

Pronar kontra… Pronar

W czwartek doszło do niecodziennego spotkania w białostockiej hali Akademii Medycznej. Pierwszoligowi siatkarze Pronaru Hajnówka zmierzyli się z beniaminkiem ekstraklasy, ekipą żeńską Pronaru Zeto AZS Białystok.

Bez problemów wygrali mężczyźni 4:1, jednak nie wynik był najważniejszy. Dla panów był to pojedynek wybitnie rekreacyjny, nawet siatka była zawieszona na „żeńskiej” wysokości (224 cm). Czasami wyglądało to zabawnie, gdy ustawiali blok, nie odrywając nóg od ziemi.

Poprosiłem chłopaków, aby atakowali na 50 procent swoich możliwości lub tylko plasowali piłkę – mówi Adam Aleksandrowicz, trener hajnowian. – Dziewczyny potrafiły nas zaskoczyć, okazało się, że kilkakrotnie były za szybkie dla środkowych.Z kolei panie mogły poszaleć w ataku i zagrywce. Justyna Sachmacińska i Joanna Szeszko popisały się nawet asami serwisowymi.

Mogliśmy poćwiczyć atak na bardzo wysokim bloku oraz przyjęcie zagrywki – wylicza Czesław Tobolski, trener Pronaru Zeto. – Dobrze, że chłopcy trochę odpuszczali, bo mogła być masakra.

W drużynie białostoczanek zabrakło Elżbiety Skowrońskiej, która w tygodniu na treningu skręciła kostkę, a także Anny Pałkiewicz, która jest lekko przeziębiona.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn, rozgrywki towarzyskie, Tauron Liga

Więcej artykułów z dnia :
2006-09-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved