Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Ostatni sprawdzian mistrzów Polski przed LM

Ostatni sprawdzian mistrzów Polski przed LM

Wicemistrz Polski jako ostatni sprawdzi formę BOT Skry Bełchatów przed inauguracją LM. Prawdopodobnie trener Castellani da więcej pograć tym zawodnikom, którzy mniej pojawiali się na boisku.

Trener bełchatowskiego zespołu uważa Jastrzębski Węgiel za najmocniejszą w tym sezonie drużynę w kraju. Co prawda drużyna prowadzona przez Ryszarda Boska straciła Plamena Konstantinowa, który zdecydował się podpisać kontrakt w Rosji, ale pozyskała Dawida Murka i bułgarskiego rozgrywającego Nikolaja Iwanowa.

Skrzydłowego reprezentacji Polski nie będzie jednak w Bełchatowie, bowiem leczy kontuzję, z powodu której zrezygnował z gry w kadrze. Przyjadą za to ze Spały dwaj reprezentacyjni środkowi – Daniel Pliński i Łukasz Kadziewicz. – Przynajmniej taką mamy obietnicę – mówi Konrad Piechocki, wiceprezes BOT Skry.W zespole gospodarzy nie ma takich problemów, bowiem wszyscy siatkarze są zdrowi, a ich forma rośnie z dnia na dzień. Widać to było choćby we wtorkowym spotkaniu z DHL Ostrawa. Prawdopodobnie trener Daniel Castellani da więcej pograć tym zawodnikom, którzy mniej albo wcale nie pojawiali się na boisku.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga, rozgrywki towarzyskie

Więcej artykułów z dnia :
2006-09-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved