Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > Mostostal wygrał w Jaworznie

Mostostal wygrał w Jaworznie

W środę w towarzyskim meczu w ramach obchodów 20-lecia istnienia klubu sportowego Energetyk, MCKiS Energetyk Jaworzno przegrał 1:3 z Mostostalem-Azoty Kędzierzyn-Koźle.

W pierwszych dwóch setach jaworznianie zagrali ospale, przegrywając oba sety kolejno do 18 oraz 21, wyróżniająca postacią po stronie „Energetyków” był powracający z ME Juniorów grający na rozegraniu Krzysztof Antosik, który niejednokrotnie gubił blok przeciwników.

Kolejna partia należała do zawodników Energetyka. Do zwycięstwa w tym secie jaworznian poprowadził kapitan Maciej Rzędzicki wraz z Michałem Skrzypińskim, który zastąpił na boisku Krzysztofa Szopę, wyróżniali się również środkowi bloku Paweł Pietryka i Kacper Bielicki. Set wygrany do 19 poprawił nastroje w obozie gospodarzy.Przegrana partia podziałała mobilizująco na zespół z Kędzierzyna-Koźla. Podopieczni Andrzeja Kubackiego wygrali ostatniego seta do 22.

Po wygranych sparingach: z Akademikami w Częstochowie oraz z Jastrzębskim Węglem w Raciborzu – było to trzecie już zwycięstwo Mostostalu przed sezonem ligowym. W najbliższym czasie zespół rozegra sparing w Bogatyni oraz pod koniec września weźmie udział w turnieju w Zdzieszowicach.

MCKiS Energetyk Jaworzno – Mostostal-Azoty K.-Koźle 1:3 (18:25, 21:25, 25:19, 22:25)

Składy:

MCKiS Energetyk Jaworzno – Antosik, Rzędzicki, Szopa, Kostecki, Michalski, Bielicki, Jaszewski (libero) oraz Pietryka, Nowak, Deszcz, Skrzypiński oraz Golec.

Mostostal-Azoty S.S.A. Kędzierzyn-Koźle – Kozłowski, Domonik, Świechowski, Bakumovski, Nowak, Zapletal, Mierzejewski (libero) oraz Serafin, Gromadowski, Małecki

źródło: siatkowka.mckis.jaw.pl

nadesłał: ,

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki towarzyskie

Więcej artykułów z dnia :
2006-09-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved