Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski kobiet > Izabela Bełcik: „Będzie mało wolnego czasu – trudno”

Izabela Bełcik: „Będzie mało wolnego czasu – trudno”

Przebywająca na zgrupowaniu w Szczyrku Izabela Bełcik wraz z koleżankami szykuje się do turnieju eliminacyjnego do przyszłorocznej edycji World Grand Prix. Do Warny siatkarki wylatują w najbliższą niedzielę.

Iza narzeka trochę na ból w kolanie. To zadawniona kontuzja jeszcze z sezonu ligowego. Miejmy nadzieję, że kontuzja nie będzie przeszkodą w dokończeniu sezonu reprezentacyjnego oraz późniejszej gry w klubie. Bo turniej eliminacyjny w Warnie to tylko preludium do tego, co czeka jeszcze nasze reprezentantki w tym roku.

Dwa tygodnie przed mistrzostwami świata jedziemy do Chin. Tam się aklimatyzujemy, żeby już nic nam nie przeszkadzało w rozgrywaniu meczów na docelowej imprezie w Japonii – mówi pierwsza rozgrywająca reprezentacji Polski, Izabela Bełcik.Mundial kończy się 16 listopada. Wówczas rozpoczną się rozgrywki mężczyzn. Jeśli będę miała okazję, to będę śledzić poczynania Polaków.

Izabela Bełcik, która w obecnym sezonie będzie reprezentować barwy Muszynianki, na pytanie co myśli o rozpoczęciu rozgrywek Ligi Siatkówki Kobiet w grudniu, odpowiada:

Nie dało rady inaczej tego zrobić. Można by zacząć rozgrywki wcześniej, zrobić później przerwę, ale dla mnie byłoby to bez sensu. Totalne zamieszanie! Będzie mało wolnego czasu ? trudno. Trzeba przeboleć. Będzie trzeba zagrać tyle samo meczów co w takim dłuższym sezonie. Na pewno będzie się nakładać zmęczenie. Z jednej strony jest to dobre, z drugiej złe… co zrobić?

źródło: reprezentacja.net

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2006-09-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved