Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Bogatynia Cup – turniej męski

Bogatynia Cup – turniej męski

W Bogatyni w dniach 22-23.09 odbędzie się III turniej w piłce siatkowej mężczyzn. Udział zapowiedziały zespoły PLS - Gwardia Wrocław i Mostostal Kędzierzyn-Koźle oraz drużyny I ligi - BBTS Bielsko-Biała i AZS Nysa.

W najbliższy piątek i sobotę sympatycy sportu w Bogatyni będą się pasjonować III turniejem mężczyzn w piłce siatkowej. W zawodach wezmą udział drużyny Gwardii Wrocław 1 i Gwardii Wrocław 2 (PLS), Mostostalu Azoty Kędzierzyn-Koźle (PLS), BBTS Siatkarz-Original Bielsko-Biała (I liga) oraz AZS PWSZ Nysa (I liga).

Chcemy w tej fazie przygotowań grać jak najwięcej, drużyna dopiero od kilku dniu jest w pełnym obecnym składzie. Wykorzystaliśmy możliwość wystawienia dwóch drużyn, więc z punktu widzenia szkoleniowego jest dobrze, gdyż możemy przed sezonem „ogrywać” wszystkich zawodników – powiedział Jacek Grabowski trener Gwardii.Cieszymy się, ze po raz kolejny możemy gościć w naszym mieście siatkówkę na najwyższym ligowym poziomie. Mam nadzieję, że turniej uczestniczącym zespołom przyniesie wiele sportowych korzyści natomiast mieszkańcy Bogatyni będą mogli zobaczyć emocjonującą rywalizację siatkarzy – powiedział Marek Pasztetnik dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bogatyni.

PROGRAM III TURNIEJU PIŁKI SIATKOWEJ MĘŻCZYZN

22 - 23 września 2006 r. Zespół Szkoły Podstawowej
i Gimnazjum w Porajowie

22.09.06r. piątek
17:00 Gwardia Wrocław 2 - BBTS Siatkarz-Original
             (Bielsko-Biała)
19:00 Gwardia Wrocław - AZS PWSZ Nysa

23.09.05r. sobota
10:00 AZS PWSZ Nysa - Gwardia Wrocław 2
11:30 Uroczyste otwarcie turnieju
12:00 Gwardia Wrocław - BBTS Siatkarz-Original
17:00 AZS PWSZ Nysa - BBTS Siatkarz-Original
19:00 Gwardia Wrocław - Mostostal Azoty Kędzierzyn-Koźle
21:00 Uroczyste zakończenie turnieju

Po turnieju męskim nie kończą się emocje siatkarskie w Bogatyni, bowiem w dniach 06-08.10 do tego sportowego miasta zawitają z kolei siatkarki z Ligi Siatkówki Kobiet (Nafta Piła, Centrostal Bydgoszcz, Gwardia Wrocław)oraz goście z rosyjskiej Superligi (Zareczje Odińcowo, Tulica Tuła Masz Tuła).

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2006-09-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved