Strona Główna > Aktualności > mistrzostwa świata > Dwa sparingi Argentyńczyków

Dwa sparingi Argentyńczyków

Zespół Argentyny, przygotowujący się do finałów MŚ, rozegrał już dwa z czterech spotkań towarzyskich przeciwko reprezentacji Tunezji. Bilans dotychczasowych meczów to jedna przegrana i jedno zwycięstwo.

Oba mecze przeciwko reprezentacji Tunezji zakończyły się w piątym secie. W pierwszym meczu, rozgrywanym w Caleta Olivia podopieczni Jona Uriarte pokonali Tunezyjczyków w tie-breaku 15-7. W drugim meczu w miejscowości Heras po zaciętej końcówce Argentyńczycy ulegli siatkarzom Tunezji w piątym secie 18-20. W obu spotkaniach znakomicie na parkiecie radził sobie atakujący Argentyny Lucas Chavez.

Argentyna – Tunezja 3:2 (25:18, 23:25, 24:26, 25:21, 15:7)

Argentyna: Nicolás Efrón, Lucas Chávez; Aníbal Gramaglia, Matías Macor; Leandro Concina, Jerónimo Bidegain, Facundo Santucci (libero) oraz Juan Pablo Alanís i Matías Zublena.

Tunezja: Ghazi Guidara (C), Hosni Karamosly; Aymen Ben Brik, Khaled Belaid; Mohamed Trabelsi, Skander Ben Tara. Amine Bessrour (libero) oraz Hichem Kaabi, Samir Sellami i Chaker Ghezal.

Argentyna – Tunezja 2:3 (25:16, 25:13, 20:25, 23:25, 18:20)

Argentyna: Nicolás Efrón, Lucas Chávez; Aníbal Gramaglia, Matías Zublena; Juan Pablo Alanis, Jerónimo Bidegain, Facundo Santucci (libero)

źródło: reprezentacja.net