Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski kobiet > Anna Barańska: Nie dam rady grać w kadrze

Anna Barańska: Nie dam rady grać w kadrze

Anna Barańska świetnie grała w ubiegłym sezonie LSK. Z drużyną z Kalisza wywalczyła brązowy medal mistrzostw Polski. W kadrze jednak w tym roku nie zagra, choć dostała powołanie od Ireneusza Kłosa. Siatkarka dochodzi do formy po zabiegu usunięcia migdałów.

Barańska występy w lidze zakończyła z dorobkiem 548 punktów, co dało jej bezsprzeczne pierwsze miejsce wśród zawodniczek najlepiej punktujących. Zachowała ponad stupunktową przewagę nad drugą Karoliną Ciaszkiewicz.

Nie zobaczymy tej utalentowanej zawodniczki w szeregach biało-czerwonych. Anna Barańska nie trenuje w Szczyrku z reprezentacją, choć Ireneusz Kłos chętnie by ją widział wśród swoich podopiecznych. – Słyszałam plotki, że nie chcę grać u Andrzeja Niemczyka ani u Ireneusza Kłosa. Prawda jest inna – mówi Anna Barańska. – W lipcu miałam operację usunięcia migdałów. W moim wieku nie jest to prosty zabieg. Teraz przechodzę terapię wzmacniającą organizm.Na mistrzostwach świata nie zobaczymy Ani, która powód swojej nieobecności już wyjaśniła szkoleniowcowi. – Powiedziałam trenerowi, że teraz nie dam rady grać w kadrze. Muszę się wyleczyć. Ale w przyszłym roku nie ma sprawy.

Barańska nie przejmuje się opiniami na temat swojej osoby. Przechodzi rekonwalescencje i przygotowuje się z Winiarami Kalisz do rozgrywek ligowych. – A plotki… Niech każdy myśli, co chce, ja mówię prawdę – kończy Ania.

źródło: SportoweFakty.pl, Super Express

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2006-09-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved