Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski kobiet > Agata Mróz o szansach na powrót Glinki

Agata Mróz o szansach na powrót Glinki

Jest jedyną osobą, która miała ostatnio okazję rozmawiać z Małgorzatą Glinką. Agata Mróz w niedzielę wróciła z hiszpańskiej Murcii, gdzie gra w klubie razem z Glinką. - Gosia nie kryła, że w tym sezonie nie czuje się na siłach, aby grać w kadrze - mówi Mróz.

Małgosia powiedziała wprost, że nie byłaby w stanie pociągnąć drużyny, być jej filarem, jak to było do tej pory. Dlatego rezygnuje z występów w tym roku. Nie chce nikogo zawieść. Przede wszystkim samej siebie. A przecież oczekiwania kibiców wobec niej też są duże – tłumaczy decyzję koleżanki Agata Mróz.

Nie jest wykluczone, że koordynator reprezentacji i wiceprezes PZPS w jednej osobie, Waldemar Wspaniały, będzie się starał nakłonić Glinkę do zmiany zdania. – To będzie bardzo trudne – uśmiecha się Agata. – A mówiąc szczerze: niemożliwe. O ile psychicznie Gośka czuje się już nie najgorzej, o tyle fizycznie potrzebuje sporo czasu, by dojść do swojej formy. Nie jest jeszcze gotowa do grania na tym poziomie.W Hiszpanii Glinka czuje się jednak dobrze. Powoli wraca do sił. – Być może w najbliższy weekend zagra w meczu o Superpuchar Hiszpanii – zdradza Agata. – Może wejdzie na boisko, by pokazać się kibicom.

źródło: Super Express

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2006-09-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved