Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Powrót z Syberii

Powrót z Syberii

W poniedziałek Raul Lozano miał już do dyspozycji dwunastu zawodników. W środę będzie ich już piętnastu, gdyż w Spale pojawią się Bartosz Kurek i Jakub Jarosz, a także Robert Prygiel. Czy to koniec zawirowań wokół reprezentacji?

Wczoraj po południu do Warszawy przyleciał Prygiel, który w weekend wystąpił w Pucharze Syberii i Dalekiego Wschodu. Atakujący Gazpromu Surgut nie do końca był usatysfakcjonowany z występu swojej drużyny.

Gazprom w półfinale przegrał w trzech setach z Fakiełem Nowyj Urengoj i pozostała mu walka o 3. lokatę z Uniwersytetem Barnauł.Wygraliśmy 3:0, jednak nie przywiązywałbym zbyt dużej wagi do tego, że zajęliśmy „tylko” trzecie miejsce – powiedział Prygiel. – Wcześniej przez trzy tygodnie nie trenowałem, więc trudno mówić o wysokiej formie. Chodziło bardziej o uczestnictwo, a nie wygranie całego turnieju czy też skasowanie jakiejś nagrody. Po raz pierwszy pojawił się w drużynie Plamen Konstantinow, który także miał przerwę w treningach. Myślę, że będzie nam się dobrze współpracowało.

źródło: sports.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2006-09-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved