Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Bielszczanki w Cetniewie

Bielszczanki w Cetniewie

Zdobywczynie Pucharu Polski siatkarki BKS-u Stali Bielsko-Biała przygotowują się do nowego sezonu w Cetniewie. W zespole nie ma Anny Podolec i Pauliny Maj, które są z kadrą Ireneusza Kłosa w Szczyrku.

Jesteśmy w Cetniewie od dziesięciu dni, w środę wieczorem wyjeżdżamy – powiedział trener Stali Jacek Skrok. – Wszystkie założenia realizujemy zgodnie z planem, choć drobnych problemów ze zdrowiem nie brakuje. Joanna Staniucha miała uraz bicepsu. Na szczęście nie było to nic groźnego, ale nie chcąc pogorszyć sytuacji daliśmy jej trochę wolnego.

W Cetniewie Stal rozegrała sparingi z zespołem z Bydgoszczy, który jest również na zgrupowaniu w Cetniewie. Pracujemy tutaj głównie nad siłą i wytrzymałością – powiedział trener Skrok. – Oczywiście pojawiają się już elementy techniki i taktyki. Sparingi są głównie treningowe, dodają też urozmaicenia w procesie szkoleniowym. Dojechała Piła więc może w środę coś z nimi zagramy. Na pewno czeka nas jeszcze sporo pracy.W czwartek w Bielsku Białej odbędzie się prezentacja zespołu i nowego sponsora. Weekend zespół będzie miał wolny. Od poniedziałku rozpoczną się kolejne zajęcia.

Pojedziemy na zgrupowanie do Kielnarowej koło Rzeszowa – powiedział trener bielskich siatkarek. – Stamtąd udamy się na turniej do Mielca.

Jak dodał trener Skrok w zespole jest dalej miejsce dla jeszcze jednej środkowej. Obecnie na tej pozycji w bielskim zespole są Jolanta Sudzienna, Rosica Janewa i Iwona Niedźwiedzka. – Przydałaby się jeszcze jedna wysoka zawodniczka, ale czy ją znajdziemy – zastanawia Jacek Skrok. Trudno zresztą dziwić jego wątpliwościom. Były już oferty aż z USA, Dominikany oraz Brazylii i na tym się skończyło.

źródło: lsk.net.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Więcej artykułów z dnia :
2006-09-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved