Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Wilga Garwolin pokonała… sędziów

Wilga Garwolin pokonała… sędziów

Do niecodziennego wydarzenia doszło w sobotni wieczór w Miętnem koło Garwolina. W sparingowym meczu Wilga Garwolin pokonała Drukarza Mazowsze, zespół złożony z... sędziów piłki siatkowej.

Ekipę Drukarza stanowili sędziowie piłki siatkowej, którzy w Miętnem odbywali swoje przedsezonowe szkolenie okręgu mazowieckiego. W składzie Drukarza nie brakowało jednak zawodników znanych z ligowych boisk. Kapitanem zespołu był Michał Drabkowski,– rozgrywający WTS Warka, który tym razem zagrał jako atakujący. Obok niego sędziowską ekipę wzmocnił Tomasz Pakieła grający w Pekpolu Ostrołęka na pozycji libero. Ligowców z Ostrołęki, którzy zakończyli już czynne granie w siatkówkę by rozpocząć karierę sędziowską, było jeszcze kilku.

Dla Wilgi był to zaś ostatni sprawdzian przed ruszającym w tą sobotę sezonem ligowym. Nie mógł być więc zaskoczeniem wynik spotkania, bo sędziowska drużyna po raz pierwszy spotkała się razem na boisku. W trzecim i czwartym secie prowadzeni przez duet trenerski Zbigniew KułakAnna Łukasiewicz siatkarscy arbitrzy napędzili jednak nieco strachu profesjonalistom.Drukarz Mazowsze – Wilga Garwolin 0:4

(12:25, 16:25, 18:25, 20:25)

Składy zespołów:

Drukarz: Drabkowski, Główczak, Pakieła, Krzyna, Kuczyński, Mierzejewski, Szcześniak, Śliwerski, Makowski, Teofilak, Sadurski, Kania, Bartosiewicz, Cendrowski, Butkiewicz.

Wilga: Sokołowski, Budzyński, Kopyść, Borkowski, Kurzawa, Baran, Walenda, Górecki, Zieliński.

źródło: Mazowiecki Sport Express, mwzps.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn, rozgrywki towarzyskie

Więcej artykułów z dnia :
2006-09-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved