Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > mistrzostwa świata > Powołano szeroką kadrę siatkarek na MŚ w Japonii

Powołano szeroką kadrę siatkarek na MŚ w Japonii

Znamy skład szerokiej kadry seniorek, powołany na mistrzostwa świata, które zostaną rozegrane w dniach 29.10-17.11.2006 w Japonii. W ogłoszonej kadrze jest również Małgorzata Glinka.

W ogłoszonej kadrze jest Małgorzata Glinka, która po kłótni w chińskim Ningbo z byłym już selekcjonerem Andrzejem Niemczykiem zapowiedziała rezygnację z gry w reprezentacji.

Zdecydowałem się powołać Gośkę na mistrzostwa świata w Japonii, szczegóły uzgadniał z nią koordynator kadry i wiceprezes związku Waldemar Wspaniały – powiedział Ireneusz Kłos. – Oczywiście Gośka nie poleci z nami na kwalifikacje Grand Prix w Warnie, bo wylatujemy już 24 września, ale czekam na nią na zgrupowaniu w Kędzierzynie 5 października. To będzie ostatni etap przygotowań do mistrzostw świata, mam nadzieję, że już z Glinką.Wśród powołanych znalazły się:

Anna Podolec, Izabela Bełcik, Katarzyna Skorupa, Kamila Frątczak, Mariola Zenik, Paulina Maj, Agata Mróz, Aleksandra Przybysz, Marta Pluta, Katarzyna Skowrońska–Dolata, Sylwia Pycia, Joanna Mirek, Milena Rosner, Natalia Bamber, Maria Liktoras, Małgorzata Glinka–Mogentale, Dorota Ściurka, Anna Barańska, Izabela Żebrowska.

źródło: gazeta.pl, PZPS

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
mistrzostwa świata, reprezentacja Polski kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2006-09-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved