Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Nowa rozgrywająca w AZS KSZO

Nowa rozgrywająca w AZS KSZO

fot. archiwum

Ukrainka wzmocni drużynę siatkarek AZS KSZO. Rozgrywająca Natalia Kostianiuk wczoraj przyjechała do Ostrowca. Dzisiaj rozpocznie treningi z pierwszoligowym zespołem siatkarek.

Długo wyczekiwana rozgrywająca będzie poważnym wzmocnieniem ostrowieckiego zespołu. 37-letnia Kostianiuk (185 cm wzrostu) ma za sobą występy w klubach ekstraklasy z Ukrainy, Izraela, Niemiec, Słowacji, Turcji i Grecji. W tym tygodniu władze klubu mają załatwić w Polskim Związku Piłki Siatkowej wszystkie formalności dotyczące gry Ukrainki w drużynie AZS KSZO.

 

Wszystko wskazuje na to, że Natalia Kostianiuk zadebiutuje w drużynie z Ostrowca 23 września, w meczu Pucharu Polski z UMKS w Łańcucie. – Natalia miała już okazję trenować z naszymi zawodniczkami i muszę powiedzieć, że z piłek rozgrywanych przez nią dziewczyny atakowały super. To bardzo doświadczona zawodniczka, która potrafi w umiejętny sposób pokierować grą zespołu, a tego ostatnio nam brakowało – powiedział Władysław Mazur , kierownik drużyny AZS KSZO.źródło: echo-dnia.com.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2006-09-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved