Strona Główna > Aktualności > Puchar Polski > PP: Czarni Rząśnia – Płomień Sosnowiec 0:3

PP: Czarni Rząśnia – Płomień Sosnowiec 0:3

W otwierającym nowy sezon spotkaniu wyjazdowym I rundy Pucharu Polski, sosnowiczanie odnieśli pierwsze zwycięstwo. Zgodnie z przewidywaniami dość gładko pokonali gospodarzy tego pojedynku - Czarnych Rząśnia.

Trzy sety wystarczyły podopiecznym trenera Mirosława Zawieracza do pokonania II- ligowych Czarnych Rząśnia. Mimo iż pierwszy set był zaciętą walką na przewagi (29:27), to kolejne dwa ostudziły nieco nadzieje gospodarzy na zwycięstwo z uplasowanym o ligę wyżej przeciwnikiem. Spotkanie to było niewątpliwie dobrym sprawdzianem przed kolejnymi, trudniejszymi meczami drużyny z Sosnowca.

Czarni Rząśnia – Płomień SSA Sosnowiec 0:3 (27:29, 22:25, 15:25)

Płomień: Jurkojć, Kwapisiewicz, Grygiel, Szulik, Łomacz, Kosok i Stańczak (libero) oraz Kudłacik.