Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > mistrzostwa świata > Portorykańczycy rozpoczęli przygotowania do finałów MŚ

Portorykańczycy rozpoczęli przygotowania do finałów MŚ

Kilka dni temu przygotowania do mistrzostw świata rozpoczęła reprezentacja Portoryko, nasz rywal w fazie grupowej tej imprezy. Jak przyznaje jej szkoleniowiec nadrzędnym celem, jaki stawia przed swoim zespołem podczas MŚ w Japonii, jest wyjście z grupy.

Naszym pierwszym zadaniem jest przejście do drugiej rundy rozgrywek. Liczymy na to, że uda nam się zająć jedno z czterech miejsc premiowanych awansem. Później będziemy szukać sposobu na przebrnięcie przez kolejne etapy – mówi trener Enrique Ruiz.

Trener Ruiz na zgrupowanie kadry powołał 19 zawodników. Wśród nich znaleźli się nie tylko siatkarze z ligi portorykańskiej, ale również zawodnicy grający w ligach europejskich tacy jak: Víctor Rivera i Pérez reprezentujący barwy klubu francuskiej Pro A Arago Sete, José Rivera z belgijskiego Noliko Maaseik oraz Morales z Hypo Isntrobruck w Austrii.19 powołana przez Enrique Ruiza:

Luis Rodríguez, Víctor Rivera, Fernando Morales, José Rivera, Angel Pérez, Héctor Soto, Arcángel Ruiz, Rafael Cortés, Gregory Berríos, José Quiñones, Edgardo Hernández, Víctor Bird, Oswald Antonetti, René Esteves, Roberto Muñiz, Dennis del Valle, Omar Rivera, Alexis i Angel Matías.

27 września kadra Portoryko udaje się do Argentyny na mecze kontrolne z ekipą Jona Uriarte.

źródło: reprezentacja.net

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
mistrzostwa świata

Więcej artykułów z dnia :
2006-09-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved