Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Zbigniew Bartman z kadrą seniorów

Zbigniew Bartman z kadrą seniorów

Zbigniew Bartman dołączy jutro do kadry seniorów, która przygotowuje się w Spale do mistrzostw świata. Informacja jakoby mój klub Werona nie wyraził zgodę na treningi z kadrą była plotką - powiedział Zbigniew Bartman.

Rozmawiałem dzisiaj z trenerem Alojzym Świderkiem. Mam na razie być do dyspozycji przez dwa tygodnie. Trener Lozano ma porozmawiać też z dyrektorem sportowym Werony o moim ewentualnym przedłużeniu treningów. – dodał Bartman.

Zbigniew Bartman grał w mistrzostwach Europy juniorów w Kazaniu, gdzie Polska zajęła 7. miejsce. – Na pewno apetyty były większe – powiedział. – Fatalny był mecz ze Słowenią. Tie break w którym prowadziliśmy 14:10 i przegraliśmy śnił mi się w nocy. Mam nadzieję, że wyrzuciłem go już z pamięci. Na pewno porażka ze Słowenią podcięła nam skrzydła.Podkreślił on, że turniej odbywał się we wspaniałej hali w której gra miejscowa drużyna koszykarzy. – Hala robi wrażenie – powiedział. – Spodek jest pojemniejszy, ale obiekt w Kazaniu imponuje bardziej. Można im zazdrościć takiej hali.

Rosjanie byli najlepsi gdyż zdobyli złoty medal, ale finał z Francją wcale nie był do jednej bramki. Gospodarze też popełniali błędy. Potrafili wygrać seta do dziesięciu, żeby w następnym w takim stosunku polec – powiedział reprezentant Polski juniorów.

źródło: pls.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2006-09-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved