Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Plamen Konstantinow jednak zagra w Jastrzębskim Węglu?

Plamen Konstantinow jednak zagra w Jastrzębskim Węglu?

W Jastrzębiu wciąż szukają sposobów na wzmocnienie składu. Jak się nieoficjalnie dowiedziała GW, w klubie narodził się pomysł ściągnięcia gwiazdy reprezentacji Bułgarii...

… na mecze play-off! Dlatego też, Plamen Konstantinow może jeszcze w tym sezonie pojawić się w barwach Jastrzębskiego Węgla!

Konstantinow był jednym z najlepszych siatkarzy w Polskiej Lidze Siatkówki w poprzednim sezonie, miał dużą zasługę w zdobyciu przez Jastrzębski Węgiel tytułu wicemistrza kraju. Niedawno Konstantinow podpisał kontrakt z klubem rosyjskiej Superligi Gazprom Surgut. Liga rosyjska kończy sezon w kwietniu, podczas gdy nasza ekstraklasa ostatnie mecze rozegra na początku czerwca. Nasz klub chciałby więc zaangażować Bułgara na decydujące mecze sezonu. Wstępna zgoda Konstantinowa już jest.As reprezentacji Bułgarii jest chyba najbardziej rozchwytywanym siatkarzem globu. Na początek sezonu chcą go „wynająć” szefowie Lewskiego Sofia do rozgrywek w Lidze Mistrzów. Jak podają bułgarskie media, na taki pomysł wpadł selekcjoner narodowej reprezentacji i drużyny mistrza Bułgarii Martin Stojew. Pierwsze mecze Levski gra już na przełomie września i października.

Potem Konstantinow zająłby się już ligowymi występami w Gazpromie Surgut, który zajął w rosyjskiej Superlidze dziewiąte miejsce i nie bierze udziału w pucharowych rozgrywkach. Rosyjska liga startuje dopiero po listopadowych mistrzostwach świata.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2006-09-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved