Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski kobiet > Reprezentacja siatkarek zagra w Kędzierzynie

Reprezentacja siatkarek zagra w Kędzierzynie

Amatorów siatkówki i pięknych kobiet czeka w piątek nie lada atrakcja. W Kędzierzynie-Koźlu mecz pokazowy zagra złota reprezentacja polskich siatkarek z kadrą B.

Złotka, jak zwykło się mawiać o naszych siatkarkach, na nieplanowanym zgrupowaniu w Kędzierzynie-Koźlu przebywają od poniedziałku, a ich zajęcia cieszą się dużym zainteresowaniem, zwłaszcza męskiej części publiczności, która poza umiejętnościami siatkarskimi może podziwiać urodę naszych zawodniczek.

Kędzierzyńskie zgrupowanie jest jednym z etapów przygotowań do turnieju kwalifikacyjnego Grand Prix, który pod koniec września odbędzie się w Warnie, a także do mistrzostw świata.Pracujemy ciężko i solidnie – powiedział wiceprezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej Waldemar Wspaniały, który pomaga duetowi trenerskiemu Ireneusz Kłos-Marian Kardas. – Atmosfera w grupie jest znakomita. Wszyscy mamy świadomość jak ważne zadanie czeka na nas w tym czarnomorskim kurorcie.

Waldemar Wspaniały powrócił po latach do Kędzierzyna, gdzie prowadził Mostostal Azoty i z tym klubem odnosił sukcesy w kraju i Europie. – Jest mi bardzo miło, że kędzierzynianie pamiętają sukcesy Mostostalu – powiedział Waldemar Wspaniały. – Spotykam się z gestami sympatii. Cieszę się, że pracujemy w jednej z najpiękniejszych hal w Polsce.

W poniedziałek Złotka przeniosą się do Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Szczyrku, gdzie będą kontynuować treningi. Ale dziś zagrają spotkanie towarzyskie, w którym zmierzą się ze swymi dublerkami.

W pojedynku nie zagrają kontuzjowane Aleksandra Przybysz i Kamila Frątczak, w ich miejsce trener Ireneusz Kłos powołał Annę Barańską i Izabelę Żebrowską. Pod znakiem zapytania stoi też występ Agaty Mróz, która chciałaby pojechać do Hiszpanii na sobotnią oficjalną prezentację swojej drużyny Grupo Murcia.

Mecz towarzyski Kadra A – Kadra B

Kędzierzyn-Koźle, piątek, hala przy ul. Mostowej, godz. 19, wstęp wolny

źródło: gazeta.pl, lsk.net.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2006-09-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved