Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Raul Lozano: Mam nauczkę na przyszłość

Raul Lozano: Mam nauczkę na przyszłość

- Mimo pewnych zawirowań, jakie ostatnio wystąpiły w kadrze, mogę zapewnić wszystkich, że na treningach nie oszczędzamy się, a zawodnicy pracują ciężko, ale z uśmiechem na ustach – powiedział „Dziennikowi” trener kadry siatkarzy, Raul Lozano.

Od „strajku” i „buntu” przez „konflikt” na najłagodniejszym: „kryzys” kończąc – te słowa pojawiały się ostatnio w kontekście kadry siatkarzy. Było nie było, wydaje się, że teraz jest już wszystko w porządku, a zawodnicy zwyczajnie potrzebują spokoju, żeby trenować. „Wydaje się”, bo do końca nie wiadomo, co tak naprawdę wydarzyło się w Spale.

Nie przypuszczałem, że od pierwszego dnia zgrupowania poprzedzającego bezpośrednio przygotowania do mistrzostw świata piętrzyć się będą przed nami takie trudności. A to ktoś nie dojechał, a to ktoś zrezygnował z występów w reprezentacji. Nie zamierzam tutaj rozwodzić się nad poszczególnymi przypadkami, ale chciałbym, by dane w Polsce słowo znaczyło tyle, co podpis. Tak czy inaczej mam nauczkę na przyszłość. Należy po prostu sporządzać umowy na piśmie. Na szczęście nie trzeba się pod nimi podpisywać własną krwią – powiedział Raul Lozano.W środę wieczorem wiceprezes PZPS Artur Popko spotkał się z trenerami oraz kapitanem drużyny Piotrem Gruszką. Rozmawiali do późnych godzin wieczornych. Zawodnicy nie chcą wracać do tematu. Uważają, że sprawę za bardzo rozdmuchały media.

Zaległe stypendia zostały w środę przelane na konta zawodników. Po wcześniejszych nieporozumieniach, związanych z obecnością na zgrupowaniu graczy BOT Skry Bełchatów, ustalono że opuszczą oni dziś kadrę i wrócą w połowie października. A więc wszystko w porządku. Cisza po burzy?

źródło: Dziennik, onet.pl, Przegląd Sportowy

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2006-09-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved