Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Lozano kontra Mostostal Azoty

Lozano kontra Mostostal Azoty

Trener polskiej reprezentacji siatkarzy Raul Lozano wyraził swoje niezadowolenie z postawy działaczy Mostostalu Azotów Kędzierzyn-Koźle, którzy nie zgodzili się wysłać na dwa tygodnie na zgrupowanie kadry do Spały - juniorów Bartosza Kurka i Jakuba Jarosza.

W związku z taką sytuacją (absencją kadrowiczów występujących w klubach włoskich i drużynie mistrzów Polski – BOT Skry Bełchatów – przyp. red.) i brakiem na zgrupowaniu przyjmujących postanowiłem na czternaście dni powołać trzech juniorów: Bartosza Kurka i Jakuba Jarosza z Mostostalu oraz Zbigniewa Bartmana, grającego obecnie we Włoszech. Otrzymałem informacje z Kędzierzyna, że zawodnicy tego klubu nie przyjadą do Spały, bo są zmęczeni – powiedział w piątek na konferencji prasowej Lozano.

Udało się jednak dzięki mediacji wiceprezesa PZPS d/s szkoleniowych Waldemara Wspaniałego dojść do porozumienia. – Kurek i Jarosz będą na zgrupowaniu kadry od 19 do 29 września – poinformował Wspaniały.Trener Lozano był bardzo niezadowolony z postawy działaczy klubowych. – Sami siatkarze najlepiej wiedzą, czy są przemęczeni po mistrzostwach Europy juniorów. Chciałbym z nimi na ten temat porozmawiać – mówił Lozano. Dodał, że działacze Verony także nie wyrazili zgody na przyjazd Zbigniewa Bartmana do Spały.

źródło: gazeta.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2006-09-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved