Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Puchar Polski > Inotel zagra z Bzurą w pierwszej rundzie PP

Inotel zagra z Bzurą w pierwszej rundzie PP

W piątek 15 września 2006 roku o godz. 18.00 KS Inotel Poznań zmierzy się w I rundzie Pucharu Polski w piłce siatkowej mężczyzn z MKS Bzurą Ozorków. Faworytem spotkania wydają się być gospodarze.

To spotkanie jest dla nas bardzo ważne! Zwycięzca rywalizacji w naszej części drabinki PP trafi do grupy, w której jest Skra Bełchatów, Mostostal i bydgoska Delecta. A nam bardzo na tym zależy. Była by to potężna promocja męskiej siatkówki w Poznaniu – powiedział przed spotkaniem z Bzurą rzecznik klubu, Tomasz Woźniak.

Awans do drugiej rundy wywalczy zwycięzca spotkania. Rywalem Inotelu lub Bzury będzie GTPS Gorzów Wlkp., który pokonał we własnej hali siatkarzy z Jaworzna 3:0.Organizatorzy spodziewają się kompletu widzów w nowej hali Gimnazjum nr 20 przy ul. Harcerskiej. Na pewno duży wpływ na to ma bezpłatny wstęp na spotkanie. Relację z meczu będzie można obejrzeć na antenie Telewizji WTK.

Skład Inotelu: Piotr Brojek, Michał Dębiec (L), Daniel Dwernicki, Maciej Grygier, Adam Józefczak, Mariusz Kuczko, Artur Kulikowski, Bartosz Mischke, Łukasz Przybylak (L), Tomasz Sokołowski, Hubert Sójka, Łukasz Staniewski, Paweł Łojewski, Jan Włodarczyk.

źródło: inf. prasowa, SportoweFakty.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Puchar Polski

Więcej artykułów z dnia :
2006-09-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved