Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Beniaminek PLS trenuje u siebie

Beniaminek PLS trenuje u siebie

Beniaminek Polskiej Ligi Siatkówki od środy trenuje ponownie na własnym terenie czyli w hali Łuczniczki, gdzie podobnie jak w poprzednim, I-ligowym sezonie rozgrywać będzie swoje mecze.

W weekend podopieczni Wiesława Popika rozegrali turniej w Bielsku Białej, gdzie zajęli 4. miejsce, przegrywając dwa mecze z Czeskimi Budziejowicami i Ostrawą. Te dwie ekipy otrzymały zaproszenie do udziału w turnieju, który odbędzie się w Bydgoszczy.

Na obozie w Szczyrku i na turnieju z bydgoskim zespołem był Adam Nowik, w poprzednim sezonie środkowy Jokera Piła, a wcześniej Czarnych/Jadaru Radom, były reprezentant Polski. Zrobił dobre wrażenie na trenerze i działaczach, propozycja gry w Delecie została złożona zawodnikowi i jego menadżerowi Andrzejowi Grzybowi.Sprawa będzie załatwiona, jak zawodnik złoży podpis na kontrakcie – mówi Maciej Kosiak, kierownik zespołu. – Na pewno jesteśmy bliżej niż dalej jego zawarcia. Wydaje mi się, że dla obu stron jest to dobry układ. Adam nie ma klubu, my potrzebujemy środkowego. Jesteśmy sobie nawzajem potrzebni.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że obie strony zweryfikowały swoje oczekiwania i żądania finansowe, a jedyną kwestią pozostaje załatwienie mieszkania, które miałby opłacać sam zawodnik. Dziś Nowik powinien pojawić się na treningu Delecty.

źródło: Gazeta Pomorska

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2006-09-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved