Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > Turniej „Graj o złoto z Dorotą!”

Turniej „Graj o złoto z Dorotą!”

Rodzinny turniej siatkówki plażowej „Graj o złoto z Dorotą!” odbędzie się w dniach 16 i 17 września na Targu Węglowym w Gdańsku. W programie m.in. treningi prowadzone przez mistrzynię Europy Dorotę Świeniewicz, Turniej Amatorów, czyli walka o tytuł mistrza siatkówki plażowej w Gdańsku.

Na Gdańszczan, którzy zdecydują się odwiedzić specjalnie zaprojektowane na tę okazję miasteczko turniejowe, czeka mnóstwo atrakcji. W sobotę (16 września) od godz. 9.00 na trening zaprasza wielokrotna reprezentantka kraju, dwukrotna mistrzyni Europy w piłce siatkowej – Dorota Świeniewicz.

Najlepsza siatkarka Europy, razem z innymi przedstawicielami tej dyscypliny sportu, poprowadzi treningi dla wszystkich, którzy tak jak ona uwielbiają siatkówkę plażową. Bez względu na wiek oraz poziom gry, będzie okazja do tego, żeby pod czujnym okiem fachowców popracować nad wszystkimi elementami siatkarskiego rzemiosła, m.in. nad zagrywką, przyjęciem piłki oraz atakiem.To już kolejny z serii treningów z najlepszą siatkarką Europy. Wcześniej były Warszawa i Poznań, teraz czas na Gdańsk. Dorota Świeniewicz, która spodziewa się dziecka, postanowiła jednak cały czas pozostać przy siatkówce. Prócz turniejów pokazowych w stolicy prowadzi grupę 15-16-letnich siatkarek. Dorota nie wyklucza możliwości, że po zakończeniu sportowej kariery będzie chciała zająć się trenerskim fachem.

źródło: reprezentacja.net

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
inne

Więcej artykułów z dnia :
2006-09-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved