Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PZPS kontra Biesiada

PZPS kontra Biesiada

To Janusz Biesiada wprowadził związek w ogromne kłopoty. I teraz ma czelność stawiać nam zarzuty? – denerwuje się prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej Mirosław Przedpełski. Ale odpowiada na 31 pytań, które zadał były szef związku, przeciwko któremu toczy się proces sądowy.

Stawiając swoje 31 pytań Janusz Biesiada wprost, lub w sposób zawoalowany, oskarża obecne władze związku o szereg nieprawidłowości. Podczas piątkowego zjazdu PZPS w Warszawie nie dostał szansy na przedstawienie swoich zarzutów. Jego następca Mirosław Przedpełski obiecał jednak podczas obrad, że odpowie na pytania poprzednika, każdemu kto się do niego zgłosi.

Związek jest w sporze prawnym z Biesiadą. Niech on najpierw oczyści się z zarzutów, które są mu stawiane, a dopiero potem niech sam oskarża. Ja nie mam nic do ukrycia, ale to nie znaczy, że Biesiada ma dostać od nas pisma, o które prosił. Chciał wszystkie dane finansowe, umowy, sprawozdania, rozliczenia, listy plac – obecny prezes PZPS, Mirosław Przedpełski odpiera zarzuty Janusza Biesiady.

źródło: Przegląd Sportowy

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności

Więcej artykułów z dnia :
2006-09-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved