Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Puchar Polski > GTPS wygrywa przed pucharem

GTPS wygrywa przed pucharem

GTPS Dziewulski Inkaso Team był najlepszy w turnieju w Sulęcinie. Jednak najważniejsze jest to że już w środę gorzowianie zagrają w hali przy ul. Czereśniowej pierwszy mecz o Puchar Polski.

W hali LO w Sulęcinie spotkało się dwóch I-ligowców i dwóch II-ligowców. Już w piątek obejrzeliśmy pojedynek decydujący o pierwszy miejscu w imprezie. GTPS Dziewulski Inkaso Team ograł Olimpię Sulęcin 3:1. Trener gorzowian dał w dwudniowych zmaganiach pograć wszystkim swoim zawodnikom.

W moim zespole nie ma i nigdy nie będzie podziału na pierwszą i drugą szóstkę – powiedział Maciej Kowalczuk. – Każdy z graczy jest świadomy, że w Gorzowie nie wychodzi się na boisko za zasługi. O nominacji do najbliższego spotkania będzie decydowała forma prezentowana na treningach. Na razie nie interesują mnie też wyniki spotkań. Ważne, abyśmy grali tak, jak przed meczem sobie ustaliliśmy. Oczywiście wygrywać zawsze jest miło, ale ja zacznę liczyć dopiero ligowe zwycięstwa.W innych spotkaniach GTPS Dziewulski Inkaso Team pokonał po 3:2 I-ligowy Inotel Poznań i II-ligowy Orion Sulechów. W drugim z pojedynków Kowalczuk dał wolne piątce czołowych graczy. Olimpia pokonała Inotel 3:1 i Oriona 3:0, a Inotel wygrał z Orionem 3:1.

Przed GTPS Dziewulski Inkaso Team pierwszy w tym sezonie mecz o stawkę. W środę o godz. 17.30 gorzowianie w hali przy ul. Czereśniowej zagrają w pierwszej rundzie Pucharu Polski z Energetykiem Jaworzno. Wstęp na to spotkanie jest wolny.

źródło: Gazeta Wyborcza

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Puchar Polski

Więcej artykułów z dnia :
2006-09-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved