Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki młodzieżowe > ME juniorów: Wygrana z Belgią

ME juniorów: Wygrana z Belgią

W kolejnym czwartym meczu fazy grupowej ME juniorów rozgrywanych w rosyjskim Kazaniu reprezentacja Polski pokonała drużynę Belgii 3:1. Podopieczni Zdzisława Gogola i Dariusza Daszkiewicza mają na swoim koncie dwa zwycięstwa i dwie porażki.

Jutro czeka ich bardzo ważne spotkanie z gospodarzami mistrzostw.

Jestem zadowolony ze zwycięstwa, ale nie z gry. Zapowiadało się, że gładko pokonamy Belgów w trzech setach. Niestety w trzeciej decydującej partii chłopcy stracili koncentrację i pozwolili uciec rywalom na kilka punktów, których nie udało się już odrobić. Dobre zawody zagrali dzisiaj Jakub Jarosz oraz Bartek Kurek, dobrze zagrał również Bartek Janeczek. Słabiej natomiast spisywał się Zbyszek Bartman, który mocno wyeksploatował swoje siły w pierwszych spotkaniach – podsumował spotkanie trener Zdzisław Gogol.Belgia – Polska 1:3 (21:25, 24:26, 25:18, 19:25)

Polska: Antosik, Bartman, Świechowski, Kurek, Jarosz, Janeczek, Sufa(libero) oraz Sarnecki, Kubiak.

Jutro o godz. 19.00 czasu lokalnego Polacy zgraja z niepokonanymi dotychczas Rosjanami. Jeśli zwyciężą zachowają szansę gry o medale ME.

Już wygrywaliśmy z Rosjanami, więc mamy szansę, by i jutro ich pokonać. Jednak to oni są faworytami, a dodatkowo grają u siebie. Przede wszystkim musimy odrzucić ich od siatki zagrywką i grać kombinacyjnie, by nie pozwolić im rozwinąć się w bloku – dodał trener Gogol.

Zobacz również:

Wyniki i tabele mistrzostw Europy juniorów

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki młodzieżowe

Więcej artykułów z dnia :
2006-09-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved