Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Rusza turniej o Puchar burmistrza Sulęcina

Rusza turniej o Puchar burmistrza Sulęcina

Ekipę GTPS Dziewulski Inkaso Team Gorzów czekają w weekend kolejne przedsezonowe mecze. Tym razem w Sulęcinie, gdzie gra z gospodarzami, Inotelem Poznań i Orionem Sulechów.

W hali Liceum Ogólnokształcącego przy ul. E. Plater dzisiaj i w sobotę cztery drużyny wezmą udział w turnieju o puchar burmistrza Sulęcina. W pierwszym spotkaniu imprezy o godz. 16 gorzowianie zmierzą się z gospodarzami – II-ligową Olimpią. Sulęcinianie po spadku z I ligi, zapowiadają szybki powrót do tej klasy rozgrywkowej. W zespole pozostali doświadczeni Jerzy Boguta – na stanowisku trenera zmienił Stanisława Szablewskiego – oraz Roman Bartuzi. Z GTPS przeszedł do Olimpii środkowy Paweł Dziekanowski, a z wypożyczenia do Głogowa wrócił Leszek Waściński. Ciekawe jak II-ligowcy wypadną na tle jednego z faworytów I ligi. Po meczu Olimpia – GTPS II-ligowy Orion Sulechów zmierzy się z beniaminkiem I ligi Inotelem Poznań (z byłym zawodnikiem gorzowskiego klubu Tomaszem Sokołowskim w składzie).

W sobotę od godz. 10 Olimpia zagra z Orionem, a GTPS Dziewulski Inkaso Team z Inotelem, a od godz. 16.30 Olimpia z Inotelem, a GTPS Dziewulski Inkaso Team z Orionem.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn, II liga mężczyzn, rozgrywki towarzyskie

Więcej artykułów z dnia :
2006-09-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved