Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > BOT Skra porozumiała się z trenerem kadry

BOT Skra porozumiała się z trenerem kadry

W przyszłym tygodniu trzej zawodnicy mistrza Polski będą trenowali z reprezentacją. Do klubu wrócą w przyszły piątek. To efekt wczorajszych rozmów Konrada Piechockiego, wiceprezesa BOT Skry, z Raulem Lozano i kierownictwem kadry.

Przypomnijmy, że selekcjoner nie chciał zwolnić siatkarzy bełchatowskiej drużyny na całe przygotowanie do Ligi Mistrzów, która rozpoczyna się 28 września. Jednak szefowie BOT Skry wysłali do PZPS pismo z informacją, że Mariusz Wlazły, Krzysztof Ignaczak i Piotr Gruszka będą ćwiczyć w klubie. Tym bardziej, że na zgrupowaniu kadry nie ma zawodników występujących we Włoszech. To nie podobało się nie tylko w Bełchatowie, ale i w innych zespołach. – Wszyscy powinni być traktowani jednakowo – mówił Ryszard Bosek, trener Jastrzębskiego Węgla.

Według informacji GW związek zgodził się na zwolnienie zawodników Skry z pierwszej części zgrupowania reprezentacji. – Jesteśmy gotowi na kompromis – zapowiadał Konrad Piechocki. I tak się stało. Trzej bełchatowianie w niedzielę pojadą do Spały, gdzie będą do piątku. Po obiedzie dołączą do kolegów klubowych, którzy w pobliskiej Rzeczycy rozegrają sparing. – Później wrócą do Bełchatowa, gdzie będą do zakończenia pierwszej części rozgrywek Ligi Mistrzów [do 11 października – red.] – zapowiada Piechocki.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary, PlusLiga, reprezentacja Polski mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2006-09-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved