Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski kobiet > Agata Mróz i Kasia Skowrońska komentują ostatnie wydarzenia

Agata Mróz i Kasia Skowrońska komentują ostatnie wydarzenia

- Myślę, że teraz atmosfera w drużynie może się poprawić - mówi środkowa reprezentacji Polski Agata Mróz. - Mimo wszystkiego co się ostatnio stało, najwięcej zawdzięczamy właśnie trenerowi Niemczykowi - dodaje Katarzyna Skowrońska.

Ostatnie decyzje spowodowały dużo zamieszania. Jeżeli trener Kłos nam nie pomoże, to same będziemy musiały sobie pomóc, bo już gorzej niż teraz być nie może. Do tej pory miał mało okazji, żeby wykazać się jako trener. Nie ma takiego doświadczenia, nie układał tego zespołu. Znamy się, lubimy, ale do tej pory była to relacja na innych warunkach. Ważne jest, żebyśmy mu nie weszły na głowę. Do tej pory był bardziej kolegą, nie miał w kadrze nic do powiedzenia, odbijał z nami piłki. Wiele dziewczyn jest z nim po imieniu, trudno się teraz będzie przestawić na ‚trenerze’ – stwierdziła Agata Mróz.

Tę kadrę stworzył Andrzej Niemczyk i zasłużył na to, żeby prowadzić ją do końca – skomentowała Katarzyna Skowrońska dymisję Andrzeja Niemczyka i powierzenie kadry siatkarek Ireneuszowi Kłosowi.To on zaszczepił w nas iskierkę wiary w to, że możemy rywalizować z najlepszymi. I nie chodzi o to czy my uwierzymy, że bez Niemczyka możemy wygrywać. Bardzo mi przykro, że podjął taką decyzję, jestem rozbita. Miałam nadzieję, że zmieni zdanie, choć czułam, że jego postanowienie jest ostateczne. Jedyne co mogę zrobić, to gdy tylko go spotkam, bardzo mu za wszystko podziękuję – zakończyła reprezentantka Polski.

źródło: interia.pl, Przegląd Sportowy

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2006-09-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved