Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski kobiet > Czy Glinka wróci do kadry?

Czy Glinka wróci do kadry?

Polskia reprezentacja siatkarek ma nowy sztab szkoleniowy. Trenerem został Ireneusz Kłos. W kadrze pozostał wciąż jeden znak zapytania. Wszyscy zastanawiają się, czy Małgorzata Glinka wróci do drużyny.

Konflikt między Glinką a Andrzejem Niemczykiem odbił się dużym echem. Zawodniczka zapowiada, że w tym sezonie nie wróci do kadry, ale szkoleniowcy deklarują, że nadal będą ją namawiać na grę w mistrzostwach świata.

Waldemar Wspaniały, który po rewolucji w kadrze, będzie pełnił funkcję szefa sztabu szkoleniowego zapowiada walkę o Glinkę.Sytuacja jest inna niż w chwili, gdy Gosia rezygnowała z gry w kadrze. Zrobimy wszystko, by wróciła. Będą z nią rozmawiał i spróbuję ją do tego nakłoni – zadeklarował Wspaniały.

Najlepsza siatkarka Europy 2003 nie zamierza jednak zmienić swojego zdania. Jest już spakowana i gotowa do wyjazdu. Dziś leci do Hiszpanii, gdzie ze swoim nowym klubem Grupo Murcia chce przygotować się do sezonu. Sprawy reprezentacji już jej nie interesują.

Zawodniczka nadal nie chce komentować wydarzeń ostatnich dni.

Nawet nie chcę o tym rozmawiać – mówi Glinka. Siatkarka opuszcza Polskę, bo chce jak najszybciej zapomnieć o sporze z trenerem Niemczykiem.

Wszystkich dręczy pytanie, czy zobaczymy jeszcze Glinkę w biało-czerwonych barwach. Ona sama nie chce udzielić na nie odpowiedzi.

Czy zagram w drużynie narodowej? Nie odpowiadam już na to pytanie, bo w ogóle nie chcę poruszać tej kwestii – Gosia ucina temat.

źródło: gazeta.pl, SportoweFakty.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2006-09-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved