Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski kobiet > Rosner: Liczę, że trener Niemczyk dalej poprowadzi zespół

Rosner: Liczę, że trener Niemczyk dalej poprowadzi zespół

Podczas turnieju Grand Prix siatkarek w Chinach, najpierw z gry w kadrze zrezygnowała Glinka, a następnego dnia dymisję złożył szkoleniowiec. Ale po powrocie do kraju oznajmił, że... siatkarki nie chcą, żeby odchodził. Ile w tym prawdy?

Jedną z podstawowych zawodniczek reprezentacji jest Milena Rosner, była siatkarka mistrzyń kraju – Muszynianki Fakro. – Czy trenerem kadry pozostanie Andrzej Niemczyk, czy ktoś inny ja na pewno zostanę w reprezentacji. Myślę, że większość dziewczyn jest jednak za tym, żeby Niemczyk dalej z nami pracował – mówi siatkarka.

Najpierw Dorota Świeniewicz, teraz Małgorzata Glinika, która z zawodniczek następna popadnie w konflikt z Niemczykiem? – Wymyślono totalne bzdury, że zakazano nam kontaktowania się z Dorotą – przekonuje Rosner. – Niczego podobnego nie było. Może czuła się czymś urażona? Ale na pewno nie tym, że my nie możemy z nią się kontaktować. A Małgorzata został odsunięta od gry podczas turnieju w Chinach za całokształt, a nie za sprzeczkę z trenerem.Milena Rosner twierdzi również, że to nie jest odpowiedni czas na dokonywanie zmiany trenera. – Przed nami MŚ. Liczę na to, że trener Niemczyk dalej poprowadzi zespół, a atmosfera w drużynie ulegnie poprawie już podczas zgrupowania w Kędzierzynie-Koźlu.

Decyzja w sprawie Niemczyka zostanie podjęta dziś przez zarząd PZPS.

źródło: Gazeta Krakowska

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2006-09-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved