Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > PZU AZS Olsztyn po zgrupowaniu w Zakopanem

PZU AZS Olsztyn po zgrupowaniu w Zakopanem

Siatkarze olsztyńskiego PZU AZS Olsztyn mają za sobą blisko trzytygodniowe zgrupowanie w Zakopanem. Jednak nie wszyscy podstawowi zawodnicy mogli w nim uczestniczyć.

W górach i na obiektach Centralnego Ośrodka Sportu pracowaliśmy nad siłą i wytrzymałością – powiedział trener olsztyńskich siatkarzy Irenusz Mazur. – Miałem do dyspozycji pięciu zawodników z podstawowego składu – Pawła Papke, Marcina Kucińskiego, Michała Ruciaka, Piotra Lipińskiego i Patryka Czarnowskiego. W Olsztynie dołączył do nas Marcin Lubiejewski.

Pobyt w Zakopanem w trzecim tygodniu pokrył się z obecnością Grzegorza Rysia z częścią reprezentacji Egiptu, która pod Giewontem miała m.in. rehabilitacje.Teraz do rozgrywek o Puchar Polski będziemy trenować na własnym obiekcie – powiedział trener Mazur. – W okresie przygotowań zagramy m.in. w Memoriale prof. Wawrzyczka, tradycyjnej naszej imprezie, którą zorganizujemy w okolicach Olsztyna w ramach promocji siatkówki, Memoriale Zdzisława Ambroziaka i meczu z Politrechniką w Stargardzie Gdańskim.

Sześciu pozostałych zawodników dołączy do kadry później. Będzie wśród nich m.in. amerykański libero Rich Lambourne.

źródło: pls.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2006-09-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved