Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Muszynianka po drugim obozie

Muszynianka po drugim obozie

Mistrzynie Polski drużyna Muszynianki Muszyna skończyły ośmiodniowy obóz przygotowawczy w Szczyrku. Wczoraj w meczu sparingowym przegrały 0:4 z ekipą BKS-u Stal Bielsko-Biała.

Trudno tę grę nazwać sparingiem – powiedział trener Muszynianki Bogdan Serwiński. – Był to raczej meczyk dla urozmaicenia treningu. Bielsko w chwili obecnej dysponuje większym potencjałem niż my. Sety przegrywaliśmy do 21-22 punktów.

Trener Serwiński poinformował, że w przyszłym tygodniu do kadry klubowej dołączą Anna Rybaczewska i Tina Lipicer, które na razie mają obowiązki w swoich reprezentacjach. Będzie wówczas trenować już dziesięć siatkarek. – Izabela Bełcik i Natalia Bamber dołączą po mistrzostwach świata – powiedział Bogdan Serwiński. – Chyba że przyjdzie nowa miotła i zacznie inaczej zamiatać.Raczej trudno z takim rozwiązaniem liczyć się. Obie zawodniczki mają mocną pozycję w kadrze. Był to już drugi obóz siatkarek Muszynianki. Pierwszy klub zorganizował w Zakopanem. – Jesteśmy po czterech tygodniach treningów – powiedział trener mistrza Polski. – Idziemy raczej metodą tradycyjną. Pracowaliśmy głównie nad siłą i wytrzymałością. Teraz przejdziemy na zajęcia z piłkami.

W połowie września Muszynianka-Fakro zagra w turnieju w Krakowie, gdzie zmierzy się z miejscową Wisłą oraz siatkarkami z Kalisza. – Ten turniej potraktujemy bardzo poważnie – powiedział Bogdan Serwiński. – Chcemy zobaczyć w jakim kierunku idziemy.

źródło: lsk.net.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Więcej artykułów z dnia :
2006-09-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved