Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski kobiet > Glinka: Nie wykluczam powrotu do kadry

Glinka: Nie wykluczam powrotu do kadry

Podczas turnieju w chińskim Ningbo z cyklu World Grand Prix trener Andrzej Niemczyk wyrzucił Małgorzatę Glinkę z kadry zarzucając jej brak zaangażowania na treningach. Jedna z największych gwiazd polskiej kadry stwierdziła wówczas, że rezygnuje z gry w reprezentacji.

We wtorek w siedzibie PZPS w Warszawie doszło do serii spotkań mających na celu wyjaśnienie trudnej sytuacji w kadrze. Z działaczami siatkarskiej centrali spotkała się też Glinka, która podtrzymała swoją decyzję , co do występów w biało-czerwonych barwach.

Poprosiłam, żeby podejmowali wszelkie decyzje odnośnie przyszłości reprezentacji z myślą, że mnie w niej nie ma – powiedziała dwukrotna mistrzyni EuropyUszanowali moją decyzję, jestem mile zaskoczona. Nie wiem, co będzie w przyszłym roku. Nie wykluczam powrotu. Na razie muszę jednak odpocząć od tej całej sytuacji, pomyśleć o sobie. Być może za rok zmieni się sztab szkoleniowy i wrócę do kadry. W każdym razie w mistrzostwach świata nie zagram, bez względu na to, kto poprowadzi zespół – podkreśliła Małgorzata Glinka.

źródło: interia.pl, Przegląd Sportowy

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2006-09-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved