Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Ambitne plany J.W. Construction AZS Politechnika Warszawa

Ambitne plany J.W. Construction AZS Politechnika Warszawa

- Sporo rzeczy mamy w tym sezonie nowych - mówi trener J.W. Construction AZS Politechnika Warszawa, Krzysztof Felczak. - Już otrzymaliśmy nowe stroje treningowe, a na nich mamy także nową otoczkę.

Trener warszawskiego zespołu mówi, że potrzebny jest jeszcze nowy przyjmujący. Szefowie klubu rozglądali się aż w Argentynie. Ostatecznie jednak skończyło się w tym konkretnym przypadku na planach, ale zawodnik na tę pozycję jest dalej poszukiwany. Gdy trafi się klasowy, a tylko a takim w klubie myślą, to wówczas będzie można mówić o konkretnych planach na sezon. – Na pewno poprzeczkę chcemy zawiesić wysoko – powiedział trener Krzysztof Felczak.

Siatkarze J.W.Construction od połowy sierpnia przygotowują się na własnych obiektach. Na trenigach nie ma Marka Siebecka, który przebywa z reprezentacją swego kraju, grającą w barażach o awans do finałów mistrzostw Europy. Warszawski zespół zdobył akademickie mistrzostwo Polski i jak podkreśla trener Felczak był to bojowy sprawdzian dla drugiego składu.W okresie przygotowań Politechnika zagra m.in. w Memoriale Ambroziaka, sparingu w Płońsku z Jadarem Radom i spotkaniu w Starogardzie Gdański w piątą rocznicę śmierci Macieja Olszewskiego. Na pierwszy obóz zespół wyjedzie w listopadzie.

Uznaliśmy, że w okresie gdy nie było wszystkich zawodników taki obóz nie ma sensu – powiedział trener. – Siłę i wytrzymałość robimy na Obozowej i na stadionie Politechniki. Po Pucharze Polski będziemy znali nasze mankamenty i wtedy nad nimi popracujemy.

Kadra Politechniki: Pavel Chudik, Grzegorz Łomacz, Radosław Rybak, Marcin Malicki, Wojciech Jurkiewicz, Tomasz Kowalczyk, Tomasz Wieczorek, Mark Siebeck, Piotr Szulc, Tomasz Drzyzga, Paweł Pietkiewicz, Jarosław Różański, Radosław Maciejewicz i Damian Wojtaszek.

źródło: pls.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2006-09-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved