Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Przygotowania siatkarzy Jastrzębskiego Węgla

Przygotowania siatkarzy Jastrzębskiego Węgla

Na razie wicemistrz Polski, Jastrzębski Węgiel, przygotowuje się do nowego sezonu w mocno okrojonym składzie, bez kadrowiczów. Już wkrótce zespół rozegra spotkania kontrolne z Mostostalem Kędzierzyn-Koźle i Skrą Bełchatów.

Pierwszy oficjalny sparing jastrzębianie rozegrają 16 września w Raciborzu z Mostostalem Kędzierzyn-Koźle, a 21. – w Bełchatowie ze Skrą.

Pod koniec września Jastrzębski Węgiel wystąpi w warszawskim turnieju im. Z. Ambroziaka wraz z Resovią Rzeszów, PZU AZS Olsztyn oraz J.W Construction AZS Politechnika Warszawska.W treningach uczestniczą Jakub Bednaruk, Paweł Rusek, Paweł Siezieniewski i Michał Stępień. Przemysław Michalczyk jest w trakcie rehabilitacji po kontuzji. W poniedziałek do kolegów ma dołączyć bułgarski rozgrywający Nikołaj Iwanow. W meczu ze Skrą mają zagrać reprezentanci Polski Daniel Pliński, Grzegorz Szymański, Łukasz Kadziewicz i Dawid Murek. Mateusz Gorzewski został powołany do kadry juniorów na ME, natomiast Michała Kamińskiego czekają badania lekarskie.

W związku z tym, że trenowaliśmy w czwórkę, zajęcia odbywały się głównie na powietrzu, dużo biegaliśmy oraz graliśmy w siatkówkę plażową. Teraz będziemy trenowali dwa razy dziennie, włączając w przygotowania zajęcia na siłowni oraz w sali -powiedział drugi trener drużyny Leszek Dejewski.

źródło: onet.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2006-09-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved