Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski kobiet > Dominika Leśniewicz: Będzie dobrze. Potrzebny jest tylko czas

Dominika Leśniewicz: Będzie dobrze. Potrzebny jest tylko czas

Mistrzyni Europy z 2003 roku jest niewątpliwie optymistką. Zapytana o przyszłość "Złotek", starała się podzielić z kibicami silną wiarą w to, że zespół odbije się od dna, i będzie go stać niebawem na szereg zwycięstw.

Zaskoczeniem było odwołanie Gosi Glinki, jeszcze większą niespodziankę zrobił Andrzej Niemczyk zapowiadając odejście ze stanowiska selekcjonera. -mówi Dominika Leśniewicz To ostatnie było po prostu nie do przewidzenia. Po takich wydarzeniach nie wiem czy zespół może stanowić monolit, to jest na chwilę obecną raczej niemożliwe, tym bardziej, że przegrywały w turniejach Grand Prix niemal wszystko.

Jestem jednak pewna, że te ostatnie wydarzenia zmienią coś w tym zespole. – kontynuuje była reprezentacyjna libero – Potrzebny jest tylko czas. Wierzę, że dziewczyny podniosą się z tego i będzie dobrze. Wygrały ostatni mecz tak więc myślę, że teraz będzie szło tylko ku lepszemu. Jesteśmy w ciężkiej sytuacji przed mistrzostwami świata, ale przecież możemy cos zmienić i odbudować się.

źródło: reprezentacja.net

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2006-09-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved